Kurs Terapii Manualnej

 Kurs Terapii Manualnej (podstawowy) w Krakowie odbędzie się w dniach 08.10 (wtorek w godz. 16-21)-10.10 (czwartek w godz. 16-21)


W programie m.in.: zablokowanie w stawie – przyczyny powstawania i objawy kliniczne zablokowań. Sposoby badania manualnego – fizjologiczna, anatomiczna i patologiczna granica ruchu, opór końcowy i gra stawowa, badanie manualne kręgosłupa i stawów obwodowych. Przeciwwskazania do stosowania terapii manualnej. Mobilizacje czynne – kręgosłupa i tułowia, stawów barkowych i kończyn górnych, stawów biodrowych i kończyn dolnych, pozycje relaksacyjne i techniki poizometrycznej relaksacji mięśni. Mobilizacje bierne. Manipulacje – przygotowanie do wykonania manipulacji, manipulacje kręgosłupa i stawów obwodowych.

 

Kurs obejmuje dwa spotkania
 
Warunkiem przystąpienia do kursu jest znajomość masażu klasycznego
 
Koszt kurs wynosi 490,00zł.
 
Płatne w dwóch ratach:
I rata - 200zł wpłata na konto szkoły,
II rata - 290zł - na pierwszych zajęciach

 

W cenę kursu wliczony jest fotoskryp


 
Zapisy na kurs: drogą mailową info@bio-relax.cracow.pl lub sms na nr tel. 605 821 835
 
Zajęcia odbywają się w Zespole Szkół Ekonomicznych nr 2 w Nowej Hucie os. Spółdzielcze 6 (przy Rondzie Kocmyrzowskim - vis a vis Bazaru Tomex).
 
Na zajęcia proszę zabrać ręcznik kąpielowy i klapki na zmianę obuwia.
 
 
    Po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje dyplom  i program Szkoły BIO-RELAX w wersjach polskiej i angielskiej, zaświadczenie na druku MEN oraz fakturę na wpłacona kwotę za kurs.

 

 

 

*
Wysyłając zgłoszenie na kurs, oświadczam, że jest mi znany „Regulamin uczestnictwa u kursie”